Hodnocení obchodu

5,0 189 hodnocení
5
187x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Vendula a Daniel | 31.5.2023
Syn se zúčastnil přípravného kurzu z ČJ na přijímací zkoušky na střední školu a ve finále měl o 10 bodů více z ČJ než z M!!!, což bylo velké překvapení, protože je spíše technický typ a na střední školu se dostal. Rozhodně kurzy p.Jarmila Vepřeka doporučujeme, syna i jeho kamarády kurzy bavily a hlavně byly velmi přínosné!!!
K Avatar autora Kateřina | 16.5.2023
Vřele doporučuji!
TS Avatar autora Tereza Skalová | 15.5.2023
Nejlepší rozhodnutí jaké jsem kdy udělala! Běžící čestinář mi dodal nejen sebevědomí, ale i motivaci. Měla jsem poslední pokus a byla jsem na zhroucení... Zučastnila jsem se 4denní kurzu a mohu jen doporučit. MOC DĚKUJU!
L Avatar autora Lucie | 12.5.2023
Jsem velice spokojená. Tento kurz mi dodalo nejen spoustu vědomostí, ale sebevědomí na didaktický test a hlavně motivaci k učení. Skvěle nám to vysvětlil. S ním si nebudete v hodinách nudit. Ty hodiny hrozně rychle utekly. Doporučuji všem
E Avatar autora Eliška | 30.4.2023
Zúčastnila jsem se 4denního kurzu pro maturanty a nedělního rozboru didaktického testu, a za mě fakt super. Běžící češtinář byl velmi ochotný, vše hezky vysvětlil i mimo webináře. Dále nám ještě poslal záznam z webinářů, které se nám můžou hodit k maturitě, a to vše zadarmo. Doporučila bych každému, kdo se připravuje na jakýkoliv test z českého jazyka. Opravdu mi pomohl a naučil dost potřebných věcí.
A Avatar autora Amálie M. | 30.4.2023
Zúčastnila jsem se nedělního rozboru didaktického testu pro maturanty, a nemohu si na nic stěžovat. Běžící češtinář nám připravil test, který vytvořil on sám a vše jsme si pečlivě rozebrali a odpověděl na všechny dotazy. Za mě velmi kvalitně strávené 4 hodiny. Jsem spokojená a určitě všem doporučuji!
V Avatar autora Verča L. | 30.4.2023
Zúčastnila jsem se obou kurzů pro maturanty, jak v prvním, tak druhém pololetí a obou webinářů s rozborem didaktického testu a byla jsem velmi spokojena. Kurzy i webináře mi daly opravdu hodně. Vše bylo vykládáno ve srozumitelné formě a materiály byly kvalitní. Co bych ale vyzdvihla je to, že materiály byly naprosto jedinečné a nedají se nikdy najít, protože byly vytvářeny přímo Běžícím češtinářem, takže dle mého názoru je výhodné se na kurzy a webináře přihlásit, za ty peníze to opavdu stojí. Na kurzech nikdy nebyla nuda a nebylo to nudné vyprávění. Běžící češtinář věděl, o čem mluví. Dozvěděla jsem se spoustu tipů, jak si poradit s některými úlohami a rady na to, jak se nenechat nachytat. Velice mě potěšil přátelský přístup a to, ze členové kurzů měli různé slevy a výhody. Nevím, co bych vytkla. Fajn, srandovní a chytrý lektor, mám ho ráda
T Avatar autora Tereza | 30.4.2023
Zúčastnila jsem se webináře i kurzu pro maturanty. Mé průměrné znalosti pan učitel navýšil o pár levelů dál. Nejsem nejostřejší pastelka v penále. I přes to jsem všechny cvičné testy zvládla nad požadovanou hranici úspěšnosti. Takže pokud tápete, tohle je rozhodně volba, která vám pomůže! Děkuji!
TT Avatar autora Tony Tuan | 30.4.2023
Velice spokojený z webináře projeti maturitního testu. Kurz je perfektní s Michalem. https://imgur.com/zDoNrIs
K Avatar autora Katka | 30.4.2023
Píši hodnocení jako matka páťačky, která se úspěšně dostala na osmileté gymnázium. O koupi kurzu jsem chvíli přemýšlela, co si budeme, dneska každý přemýšlí, komu dá své peníze. Abych se nerozepisovala - dnes bych dala i více. Když pominu, že cíl (uspět při přijímacích zkouškách) byl splněn -42 bodů:) tak hlavně to dceru bavilo. Kurz je vymyšlen prakticky, poutavě, lektor je dětem blízko vystupováním (prostě normální týpek, žádný strohý profesor), na vše odpovídá, nabízí individuální přístup. Jsem moc spokojená a rozhodně doporučuji. A všem přeji úspěch, ať už u přijímaček nebo maturity;1F44D;
M Avatar autora Matyáš | 29.4.2023
Perfektní kurz, vše velice dobře vysvětleno. Mohu pouze doporučit.
DK Avatar autora Dominik Kuruc | 28.4.2023
Jsem spokojený, dopiloval jsem na didaktické testy a ujistil se v čem jsem plaval (např. druhy vedlejších vět). I za pouhé 4 dny jsem se dokázal dozvědět spoustu věcí. Určitě Vám to můžu jen doporučit, byla to jiná a dokonce lepší zkušenost než ve škole.
N Avatar autora Nikola | 28.4.2023
Za mě perfektní kurz, výborný učitel, všechno má do detailu propracované a vše dopodrobna vysvětlí. Za mě nejlepší učitel se kterým jsem měla čest se potkat.
V Avatar autora Vítek | 28.4.2023
Super kurz, uteklo to jako voda.
M Avatar autora Monika | 16.4.2023
Určitě moc doporučuji. Výborný učitel. Je moc ochotný. Dokáže vysvětlit každý cvičení ;1F60A; škoda, že jsem na něj nepřišla dříve
DZ Avatar autora Dalibor Zahrádka | 16.4.2023
Velmi dobrý kurz, hodně jsem se naučil a věřím, že mi pomhl s přímačky.Plus se dobře se poslouchá.
J Avatar autora Jana | 16.4.2023
Parádní. Všechno bylo srozumitelně vysvětleno. Vůbec se nebojte délky kurzu, ty 4 hodiny utekly jak voda. Jistě se dozvíte nové věci. Já jsem zjistila, že neumím slabikovat :) Byl to přínosné a příjemné. Určitě doporučuji!
JP Avatar autora Jana Palatová | 16.4.2023
Webinář mě moc bavil, výborně připraven. Skvělý, profesionální přístup. Naučila jsem se spoustu důležitých věcí k didaktickému testu z češtiny, které by mě samotnou nenapadly. Webinář byl také zábavný, celé 4 hodiny jsem se rozhodně nenudila. Vřele doporučuji.
D Avatar autora Dita | 16.4.2023
Rozhodně ničeho nelituji. Vše mi bylo skvěle vysvětleno. Všechno co jsem potřebovala, jsem pochopila. Určitě jsem nebyla zde naposledy:)
E Avatar autora Estel | 16.4.2023
Vše skvěle vysvětleno a na to že to trvalo 4 hodiny což mě nejvíc děsilo tak jsem se rozhodně nenudila :)